Northgard (Xbox One) - okladka

Northgard (Xbox One)

Premiera:
26 września 2019
Premiera PL:
26 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Northgard (Xbox One)
Materdea @ 12:08 19.07.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Northgard to strategia czasu rzeczywistego od studia Shiro Games, znanego z gry Evoland.

Akcja gry toczy się w tytułowej mitycznej krainie Northgard, w której osiadają dzielni wikingowie. Chcą oni zawładnąć nowym lądem, ale szybko okazuje się, że nie jest to łatwe. Naszym zadaniem jest wybudowanie wioski, jej rozbudowa, a następnie przetrwanie długich i mroźnych zim. Czekają na nas także inne niebezpieczeństwa, jak wrogie klany, wygłodniałe wilki czy znane z kart mitologii, nieprzyjazne bestie.

Rozgrywka łączy w sobie rozwiązania znane z The Settlers, Age of Mythology, Age of Empires czy cyklu Anno. Gra nie jest kopią żadnej z tych gier, ale wyciąga z nich wiele najlepszych rozwiązań. Nie brakuje tu klasycznego zbierania surowców, rozbudowy naszej wioski, dbania o zadowolenie mieszkańców, ale także odkrywania nowych terenów czy walki. Podbój jest zresztą konieczny, bo miejsce na kolejne budynki szybko się kończy, więc chcąc zbudować imperium, musimy rozpocząć ekspansję.

PEGI: Od 16 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?