Disney Infinity 3.0 (Xbox One) - okladka

Disney Infinity 3.0 (Xbox One)

Premiera:
27 sierpnia 2015
Premiera PL:
27 sierpnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Disney Infinity 3.0 (Xbox One)
Redakcja MiastoGier.pl @ 21:29 28.05.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Disney Infinity 3.0 to trzecia odsłona popularnej serii gier tworzonych przez kilka studiów (w tym przypadku Avalanche Software, Ninja Theory, Sumo Digital, Studio Gobo i United Front Games) na zlecenie koncernu Disney.

Zabawa w produkcji opiera się na tych samych zasadach, co we wcześniejszych odsłonach serii. Mamy więc do czynienia z trójwymiarową grą platformową, w której do rozgrywki wykorzystuje się prawdziwe zabawki, znajdujące się zarówno w zestawie startowym, jak i kupowane osobno. Dzięki specjalnemu czytnikowi przenosimy je do wirtualnego świata i bierzemy udział w przygodzie, uzależnionej od nabytego zestawu (np. trafiamy do uniwersum Gwiezdnych Wojen).

Jedną z większych nowości jest zmieniony Plac Zabaw 3D, w którym wybieramy różne formy aktywności (platformówki, wyścigi i inne). Ponadto pojawiły się dwie gry wieloosobowe - zabawa przygodowa oraz wyścigi gokartów.

W zestawie startowym produkcji znajduje się gra Disney Infinity 3.0, czytnik, świat Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki, figurki Ahsoka Tano i Anakina Skywalkera oraz karta z kodem, odblokowującym zawartość dla komputerów oraz urządzeń mobilnych.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Disney Infinity 3.0 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?