Disney Infinity 3.0 ukaże się 27 sierpnia

Poznaliśmy datę premiery gry Disney Infinity 3. 0.

@ 10.07.2015, 13:34
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, xbox 360, mob, wiiu, ps4, xbox one

Disney Infinity 3.0 ukaże się 27 sierpnia

Poznaliśmy datę premiery gry Disney Infinity 3.0. Firma CDP.pl, dystrybutor produkcji Disney Interactive, poinformowała w przesłanej wiadomości prasowej, że tytuł pojawi się w Polsce 27 sierpnia. Podstawowy zestaw zawierać ma świat Gwiezdne wojny: Zmierzch Republiki i kupimy go za około 280 zł.

Oprócz tego do sprzedaży trafią dodatkowe figurki rozmaitych bohaterów, w tym: Kanana Jarrusa, Ezra Bridgera, Sabine Wren i Zeba Orreliosa z Gwiezdne Wojny: Rebelianci oraz kilka postaci Disneya (Mickey, Minnie, Mulan i inni). Będzie można kupić także świat Disney Pixar oraz dyski mocy Kraina jutra. Kolejne zabawki i zestawy zadebiutują jesienią.

Disney Infinity 3.0 to kolejna odsłona popularnej serii gier zręcznościowych, w których do zabawy wykorzystywane są prawdziwe figurki rozmaitych bohaterów. Największą atrakcją tegorocznej odsłony będą postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja ukaże się na konsolach, komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych.

Sprawdź także:
Disney Infinity 3.0

Disney Infinity 3.0

Premiera: 27 sierpnia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, WIIU, MOB

Disney Infinity 3.0 to trzecia odsłona popularnej serii gier tworzonych przez kilka studiów (w tym przypadku Avalanche Software, Ninja Theory, Sumo Digital, Studio Gobo i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?