Skylanders Swap Force (PS4) - okladka

Skylanders Swap Force (PS4)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Skylanders Swap Force (PS4)
zvarownik @ 18:03 04.07.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Skylanders Swap Force to kolejna odsłona popularnej serii gier, która polega nie tylko na samym graniu, ale także na kolekcjonowaniu figurek.

Względem poprzedniej części zmienił się deweloper produkcji, którym została firma Vicarious Visions ściśle współpracująca z ekipą Toys for Bob. Za wersje na Wii odpowiada deweloper Beenox, a n-Space stworzył edycje na handhelda 3DS.

Zasady zabawy są takie same. Odpowiednie figurki (dostarczane w zestawie z grą, lub kupowane osobno) kładziemy na specjalnej podstawce, która przenosi je do wirtualnego świata. Nowością jest możliwość kombinowania z dostępnymi postaciami, gdyż te dzielą się na dwie połówki. Można je więc dowolnie łączyć i zmieniać, co daje bohaterom różne możliwości. Gameplay stanowi typową zabawę platformową, w której przemierzamy baśniowy świat i walczymy z przeciwnikami.

Oprócz tego tytuł doczekał się szeregu mniejszych zmian i oczywiście zupełnie nowych figurek, a także nowych edycji znanych już bohaterów.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?