LEGO Dimensions (PS4) - okladka

LEGO Dimensions (PS4)

Premiera:
27 września 2015
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis LEGO Dimensions (PS4)
DevMat @ 20:07 07.05.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

LEGO Dimensions to zręcznościowa gra osadzona w popularnym świeci duńskich klocków. Za jej opracowanie odpowiada doświadczone w tego typu produkcjach studio Traveller's Tales. W odróżnieniu od poprzednich części serii, tym razem mamy do czynienia z produkcją z interaktywnymi figurkami, jak chociażby w Skylanders.

W samym środku wieloświatów Lego znajduje się planeta zamieszkała przez złego Lorda Vortech. Nie przebywa on tam jednak przypadkowo, powiedziane jest bowiem, że ten kto kontroluje wszystkie Foundational Elements może władać całym wszechświatem. Zadanie to nie jest łatwe do wykonania dla jednej osoby, dlatego też Vortech wezwał postacie z różnych światów, aby pomogły mu w poszukiwaniach. Na jego nieszczęście nie wszyscy zgodzili się na propozycję. On jednak się nie poddał i zbudował portale, które uprowadziły postacie. Teraz Batman, Gandalf i Wyldstyle mają zamiar powstrzymać złowieszcze plany Lorda i pomóc swoim przyjaciołom.

W pudełku z grą znajduje się Toy Pad, czyli urządzenie zbudowane z klocków pozwalające na aktywacje figurek. Ponadto w podstawowej wersji dostępne są trzy postacie - wspomniani wcześniej Batman, Gandalf i Wyldstyle. Umieszczając ich w Toy Padzie uruchamiamy jedną z przygód do rozegrania. W ich czasie odwiedzamy przeróżne zakątki świata LEGO, a nawet podróżujemy w czasie. Twórcy przygotowali również możliwość dokupienia innych bohaterów zawartych w pakietach: Back to the Future, Lego Ninjago czy The Lord of the Rings.

Screeny z LEGO Dimensions (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?