Tom Clancy's The Division (Xbox One) - okladka

Tom Clancy's The Division (Xbox One)

Premiera:
08 marca 2016
Premiera PL:
08 marca 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:14 11.06.2013

Śr. długość gry: 43h 16min

+ czaswięcej

The Division to kolejna produkcja studia Ubisoft sygnowana nazwiskiem słynnego pisarza Toma Clancy. Projekt powstał w studio Massive, reprezentuje natomiast gatunek sieciowych strzelanek z elementami RPG.

Akcja The Division przenosi nas do post apokaliptycznego świata, wyniszczonego przez pandemię nieznanej choroby. Ludzie, którym udało się przeżyć walczą teraz każdego dnia o przetrwanie, gromadząc surowce, poszukując miejsca do ukrycia się przed mrozem oraz tocząc boje z innymi ocalałymi. Gra stawia na rozgrywkę wieloosobową, a w związku z tym, zabawa polega w głównej mierze na współpracy, łączeniu się z innymi graczami i wspólnym wypełnianiu zadań. Za poprawnie zrealizowane misje gromadzimy punkty doświadczenia, te następnie wymieniamy na nowe umiejętności, ułatwiające walkę w tym jakże niegościnnym świecie.

Jak na grę akcji przystało, zasadniczym elementem produkcji jest przemierzanie pełnego niebezpieczeństw świata i wypełnianie zleceń przydzielanych przez napotkane postaci. Zlecenia często polegają na dotarciu w jakieś miejsce, wyeliminowaniu przeciwników i pozyskaniu niezbędnych do przetrwania surowców. Twórcy opracowali jednak mnóstwo różnych zadań, każde z inną otoczką fabularną, co sprawia, że zabawa nie polega na typowym dla gier sieciowych, grindowaniu. Choć zlecenia można realizować w pojedynkę, to jednak spory nacisk położony został na współpracę.

Tom Clancy's The Division działa na zaawansowanym silniku graficznym, potrafiącym generować mnóstwo obiektów na ekranie, jednocześnie oklejając je wysokiej jakości teksturami. Silnik został nazwany Snowdrop Engine i jest dziełem deweloperów gry, a zatem całkowicie autorskim narzędziem. Jego wykorzystanie zapewnia fantastyczną oprawę wizualną, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, Materdea,
Screeny z Tom Clancy's The Division (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?