The Elder Scrolls Online: Gold Road (Xbox X/S) - okladka

The Elder Scrolls Online: Gold Road (Xbox X/S)

Premiera:
18 czerwca 2024
Premiera PL:
18 czerwca 2024
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis The Elder Scrolls Online: Gold Road (Xbox X/S)
Materdea @ 16:06 05.02.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: Gold Road to siódmy (licząc od Morrowinda) fabularny dodatek do MMORPG-a od ZeniMax Online Studios. Rozszerzenie przenosi gracza do regionu z TES IV: Oblivion - West Weald. DLC stanowi przedłużenie całorocznej (a w efekcie już dwuletniej) przygody zatytułowanej Cień nad Morrowindem (Shadow over Morrowind).

Fabuła The Elder Scrolls Online: Gold Road kontynuuje wydarzenia z poprzedniego głównego DLC - Necrom. Akcja jednak przenosi się do West Weald, cesarskiego regionu znanego z The Elder Scrolls IV: Oblivion, któremu zagraża teraz dżungla Valenwood i ataki daedr. Wszystko z powodu pojawienia się - pierwszy raz w historii TESO - nowego deadrycznego księcia: Ithelii. Na West Weald składa się region Colovii ze stolicą w Skingraddzie, dzikie ostępy Dawnwood, starożytne ayleidzkie ruiny czy coloviańskie góry.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Gold Road dodaje do podstawowych elementów kilka nowości. Wśród nich są również kolejni kompani. Najistotniejszym jest jednak dodanie przez deweloperów zupełnie nowej mechaniki - Scribingu. System, który pozwala personalizować własny styl gry na nowe i ekscytujące sposoby. Zdobywane w trakcie gry umiejętności specjalne są od teraz modyfikowalne: ich efekty oraz funkcjonalności. A również wizualny aspekt - jak np. zmiana kolorów rzucanych czarów.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat The Elder Scrolls Online: Gold Road (Xbox X/S)
Screeny z The Elder Scrolls Online: Gold Road (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?