S.T.A.L.K.E.R. 2 (Xbox X/S) - okladka

S.T.A.L.K.E.R. 2 (Xbox X/S)

Premiera:
2022
Premiera PL:
2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis S.T.A.L.K.E.R. 2 (Xbox X/S)
Materdea @ 20:18 15.01.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

S.T.A.L.K.E.R. 2 to kontynuacja znakomitej serii strzelanek pierwszoosobowych wyprodukowanych przez ukraińskie studio GSC Game World. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie, tak i tym razem, całość dzieje się w świecie wykreowanym w powieściach Arkadija i Borysa Strugackich.

Historia S.T.A.L.K.E.R. 2 opowiada nową historię. Wcielamy się w postać stalkera o imieniu Skif, który przemierza Zonę w poszukiwaniu cennych znalezisk i sprzedania ich na czarnym rynku. Akcja ponownie rzuca nas do strefy skażonej śmiertelnym promieniowaniem tuż przy czarnobylskiej elektrowni atomowej. Doprowadza ono do wyniszczenia lokalnej flory i fauny, w wyniku czego znalezienie człowieka graniczy z cudem.

Co oczywiście nie znaczy, że nie spotykamy różnej maści mutantów, zwierząt oraz innych, mniej lub bardziej zakręconych istot. Na drodze znów stają nam inni stalkerzy, którzy czasem raczą nas pomocą, ale częścią są tacy, którzy będą życzą nam jak najgorzej.

Rozgrywka S.T.A.L.K.E.R. 2 łączy w sobie elementy typowej strzelanki z grą akcji i RPG. Podczas wędrówki po opustoszałych terenach kolekcjonujemy nowe bronie, pancerze oraz przydatne dla naszego bohatera przedmioty.

Screeny z S.T.A.L.K.E.R. 2 (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?