Fortnite (Xbox X/S) - okladka

Fortnite (Xbox X/S)

Premiera:
grudzień 2020
Premiera PL:
grudzień 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fortnite (Xbox X/S)
Materdea @ 17:39 15.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 147h 2min

+ czaswięcej

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i dostępna dla wszystkich - gra osadzona jest w modelu biznesowym free to play, czyli darmowa z wewnętrznym sklepem, w którym możemy kupić m.in. skórki upiększające naszą postać.

W Fortnite zadanie jest proste - musimy pozostać ostatnim żywym graczem na mapie. W tym celu mamy do dyspozycji arsenał rozmaitych pukawek, możliwość stawiania przeszkód oraz korzystanie z elementów otoczenia. Dzięki craftingowi zainstalowanemu do gry możemy pozyskiwać surowce z np. zrujnowanych domów na farmach, a następnie za ich pomocą stworzyć jakąś broń. Na początku zabawy bowiem jesteśmy zrzuceni - tak jak wszyscy gracze - w dowolne miejsce na mapie, posiadając wyłącznie kilof.

Fortnite oferuje kilka trybów rozgrywki. Począwszy od solowych starć w formacie wszyscy kontra wszyscy, przez zespoły dwu i więcej osobowe.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?