Ninja Gaiden Black (XBOX) - okladka

Ninja Gaiden Black (XBOX)

Premiera:
21 października 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Ninja Gaiden Black (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 12min

+ czaswięcej

Ninja Gaiden Black to kontynuacja jednej z najlepszych gier akcji opracowanych z myślą o konsoli Xbox. W porównaniu z pierwowzorem, sequel charakteryzuje się poprawioną oprawą audio-wizualną, nowymi trybami rozgrywki oraz większą ilością poziomów trudności.

Osoby, które poprzednio uważały, że Ninja Gaiden jest zbyt trudne będą mogły teraz zdecydować się na poziom Ninja Dog będący znacznie łatwiejszym w porównaniu ze standardowym poziomem pierwowzoru. Dla maniaków lubiących prawdziwe wyzwania opracowano także poziom Master Ninja, warto jednak zaznaczyć, że jedynie prawdziwi wojownicy będą mieli szansę w nim przeżyć i ukończyć zabawę!

W Ninja Gaiden Black znaleźć można także nowy tryb rozgrywki nazwany Mission Mode. Po jego wybraniu gracze mają okazję wziąć udział w wielu ciekawych zadaniach i odblokować wcześniej niedostępne rodzaje zabawy. Autorzy przygotowali mnóstwo bonusów, które tylko czekają na odkrycie!

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Ninja Gaiden Black (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?