Devil May Cry 3: Dante's Awakening (PS2) - okladka

Devil May Cry 3: Dante's Awakening (PS2)

Premiera:
25 marca 2005
Premiera PL:
25 marca 2005
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (73)Gram (21)Ukończone (18)Kupię (5)

Opis Devil May Cry 3: Dante's Awakening (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 41h 30min

+ czaswięcej

Devil May Cry 3: Dante's Awakening to trzeia część przygód niezwykle utalentowanego pół demona, pół człowieka, który postanawia stanąć do walki z diabelskim pomiotem i wyzwolić ludzkość z pod opresji rogatego władcy.

Fabuła Devil May Cry 3: Dante's Awakening zabiera gracza do wydarzeń przedstawionych w pierwszej edycji programu. Poznajemy tutaj brata Dante - Vergila, i musimy stanąć z nim do walki. Od ostatecznego starcia zależą losy ludzkości.

Pierwszą i najważniejszą innowacją w porównaniu z edycjami poprzednimi jest bardziej rozbudowany system walki. Gracz na początku rozgrywki wybiera sobie styl walki, i następnie poprzez eliminowanie przeciwników awansuje na coraz wyższe poziomy doświadczenia. Ciekawym rozwiązaniem, jest możliwość dowolnego zmieniania wybranego stylu, przed każdą, lub nawet w trakcie misji. Dzięki temu możemy dobrać umiejętności Dante do przeciwnika.

Poziomy po których będziemy spacerować pełne są różnorakich przeciwników, na szczęście do dyspozycji gracza oddane zostało kilka, bardzo przydatnych rodzajów broni. Podstawą w walce jest miecz oraz dwa pistolety, z czasem zdobędziemy jednak inne pukawki oraz broń białą. Dzięki nim znacznie szybciej wyeliminujemy napotkanych bandziorów, a szybki system przełączania pomiędzy orężem pomaga w walce.

Zrealizowana na poziomie oprawa audio-wizualna charakteryzuje się dużą ilością szczegółów, płynną animacją oraz świetnie dobranymi dźwiękami. Dynamiki programowi nadaje szybka, i efektowna muzyka heavy metal.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Devil May Cry 3: Dante's Awakening (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosWiedźmin_górą   @   19:41, 15.11.2010
Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!To najlepsza część z serii DMC
0 kudosLosiu12   @   23:21, 29.06.2012
Tak jak kolega wyżej podpisuję się pod tym w 100%.