Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (Xbox 360) - okladka

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (Xbox 360)

Premiera:
03 listopada 2009
Premiera PL:
27 listopada 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (Xbox 360)
Hawk @ 01:07 28.07.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 20h 8min

+ czaswięcej

Star Wars: The Force Unleashed to następna gra osadzona w świecie gwiezdnych wojen. Fabuła rozgrywa się na przestrzeni pomiędzy III, a IV Epizodem.

Imperium staje się potęgą, rządy sprawiedliwości są już historią. Tym razem nie przyjdzie nam stanąć w obronie dobra. Wcielimy się w tajemniczego ucznia Dartha Vadera. Przyjdzie nam zwiedzać takie planety jak Kashyyk, Fellucia, Raxus Prime, zawitamy również do imperialnej stoczni. Przez całą rozgrywkę możemy podejmować decyzje, które zbliżą nas do ciemnej strony, bądź od niej oddalą w kierunku jasnej.

Każdy wybór zmieni losy naszej przyszłości. Jednak w tym pomoże nam najbardziej nasz miecz świetlny i... moc. Kształtujemy kilka umiejętności, m. in. duszenie, rzut, przyciągnięcie, czy rażenie błyskawicami. Każda daje nam przewagę nad przeciwnikiem. Możemy chwycić go za nogi, uderzyć o ścianę bądź ziemię zostawiając z niego worek połamanych kości. Dzięki "euphori" AI zachowuje się niemal naturalnie - gdy jakiś szturmowiec zawiśnie na poręczy nad przepaścią zrobi wszystko, by wdrapać się na górę i ocalić własne życie. Wrażenie robi również DMM - Digital Molecular Matter. Wszystkie materiały zachowują się jak prawdziwe - belka, w którą rzucimy szturmowcem zerwie się, biorąc pod uwagę kąt lotu obiektu, jego rozmiar, masę, typ.

Wersja Ultimate Sith Edition to dobra okazja dla PeCetowców do zaznajomienia się z uniwersum The Force Unleashed od samego początku, by następnie bez żadnych problemów zasmakować jeszcze głębiej tajników Mocy za sprawą tejże wersji, dostępnej także dla X360 oraz PS3 jako DLC. Na arenę międzygalaktycznej walki wkracza kolejny wielki gracz - Luke Skywalker. Czy wybrane przez ciebie przeznaczenie sprawi, że wasze ścieżki się skrzyżują?

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRasher   @   10:54, 28.07.2009
Bardzo mnie zaciekawiła ta gra. Grałem we wszystkie poprzednie części, ale w tej ciekawostką jest, że zaczynamy jako uczeń Dartha Vadera. Chciałbym zobaczyć ja i pograć na moim xbox360. Z chęcią bym kupił rozszerzoną wersję gry.