Ekskluzywne DLC ze Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition trafi na XBLA!

Jak się okazuje, termin "ekskluzywny" od niedawna zmienia nieco na znaczeniu. W szkole uczono mnie, że to słowo wyraża coś wyjątkowego.

@ 18.12.2009, 16:17
"Redmeer"
pc, ps3, xbox 360

Ekskluzywne DLC ze Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition trafi na XBLA!

Jak się okazuje, termin "ekskluzywny" od niedawna zmienia nieco na znaczeniu. W szkole uczono mnie, że to słowo wyraża coś wyjątkowego. Developerzy gier komputerowych weryfikują moje poglądy. Oczywiście takie epizody miały już miejsce wcześniej (choćby Gears of War i kwestia PC), ale teraz to strasznie na sile przybiera. Ba, platformy sprzętowe nie są już jedyną strefą dotknięta tym zwyczajem, gdyż twórcy przerzucają się na "ekskluzywne" DLC.

Uściślając, chodzi o dodatek ze Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, docelowo wyjątkowy dla tej właśnie wersji gry, zawierający bonusowy poziom na planecie Hoth. Otóż pojawił się on na liście rozszerzeń, jakie wkrótce znajdziemy na Xbox Live Marketplace, co prezentuje screen poniżej.

Ekskluzywne DLC ze Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition trafi na XBLA!

Natenczas informacje znaleziono jedynie o opcji na X360, nikt jednak nie wątpi, że identyczne pliki wkrótce zawitają na serwisach udostępniających pliki na PC i PS3. Serwis Joystick próbował wywiedzieć się od LucasArts ileż to przywilej zostania "ekskluzywnym" kosztuje, ale nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Czyżby wyjątkowość traciła już całkiem na cenie...?

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPapisotoromek   @   17:47, 18.12.2009
Autor wiadomości nie napisał na jaką docelową platformę miało być to rozszerzenie dostępne (oczywiście PC). Po drugie po co to ma być udostępnione na PC skoro tej gry nie można na tą platformę nabyć bez tego oto rozszerzenia? Nie rozumiem.