Mini Ninjas (Xbox 360) - okladka

Mini Ninjas (Xbox 360)

Premiera:
08 września 2009
Premiera PL:
25 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Mini Ninjas (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 11min

+ czaswięcej

Mini Ninjas to gra będąca miksem wielu różnych gatunków: na pierwszy plan wybijają się wszelkiej maści elementy RPG, gry akcji i beat'em up. Pod wieloma względami jest to projekt wyjątkowy, niestety całość jest w pełni liniowa.

Fabuła opowiada o losach pewnego tajnego zakonu ninja, będącego aktualnie na skraju upadku. Wielki mistrz zakonu powierzył swym uczniom tajną misję, niezwykle ważną dla losów świata, jednakże żaden z podopiecznych nie powrócił. Być może ma to związek z przedziwnymi zmianami w faunie i florze; feudalną Japonię stale nęka fala burz, trzęsień ziemii i powodzi, za którą, zgodnie z przewidywaniami Mistrza, stoi żądny władzy szogun. Przywódca zakonu nie ma wyboru - wysyła swych ostatnich, najmłodszych podopiecznych, na beznadziejną walkę ze złem.

W grze wcielamy się w ninja Hiro - młodego adepta szkoły ninja, który nie podjął się jeszcze ostatecznego testu i ślubowania. Nie przeszkadza mu to jednak biegle władać kataną czy Kuji - tajną magią ninja. Naszemu bohaterowi stale towarzyszyć będzie garstka wiernych przyjaciół, wśród których na pierwszy plan wybija się grubasek Futo, łucznik Shun i flecistka Suzume. Produkcja wystarcza na ok. 15 godzin rozgrywki, co jest dobrym wynikiem, gdyż nie posiada ona trybu multiplayer.

Mini Ninjas działa na świetnym silniku graficznym, bez problemu generującym bardzo ładną, kolorową grafikę i otwarty, dość duży świat. Całość uzupełniają niezwykle płynne animacje oraz kapitalnie nagrana muzyka.

Tytuł zachwyci nie tylko młodych użytkowników, ale także starszych, gdyż mimo pozornie prostej rozgrywki, jest pozycją dość skomplikowaną.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Mini Ninjas (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?