R.U.S.E. (PS3) - okladka

R.U.S.E. (PS3)

Premiera:
07 września 2010
Premiera PL:
10 września 2010
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis R.U.S.E. (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 19h 26min

+ czaswięcej

R.U.S.E. to strategia czasu rzeczywistego, która przenosi nas w okres II wojny światowej. Przejmujemy kontrolę nad armią jednego z sześciu państw, przynależących do Aliantów bądź Osi. Każda strona posiada odrębne jednostki, pojazdy oraz lotnictwo. Podobnie jak w Supreme Commander, również tutaj pojawią się ogromne, niezwykle szczegółowe mapy, na których toczyć będziemy batalie. Kampania single player pozwala nam na wzięcie udziału w największych bitwach historycznych.

Nie wystarczy nam oczywiście tylko większa armia, by zdziesiątkować wojsko przeciwnika. Naturalnie, występują jednostki zwiadowcze, które informują nas o sile wrogiej armii. Bardzo skuteczne są tu również techniki, takie jak kamuflaż, deszyfracja wiadomości,czy odcinanie przeciwników od dostaw.

Gra tworzona jest od podstaw na silniku graficznym IRISZOOM, który oferuje ogromne pola bitew. Tryb multiplayer pozwoli na wspólną zabawę nawet 8 graczom, tak w kooperacji, jak i rywalizując ze sobą.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z R.U.S.E. (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?