Sine Mora (Xbox 360) - okladka

Sine Mora (Xbox 360)

Premiera:
21 marca 2012
Premiera PL:
21 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Sine Mora (Xbox 360)
zvarownik @ 09:13 11.12.2011
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 1h 20min

+ czaswięcej

Sine Mora to wspólne dzieło dwóch ekip: Grasshopper Manufacture i Digital Reality. Gra reprezentuje gatunek zręcznościowych strzelanek i dostępna jest w cyfrowej dystrybucji.

Tytuł oferuje przede wszystkim bogatą w detale oprawę graficzną. Lokacje mienią się jak diament w słońcu, zaś paleta barw to prawdziwy festiwal różnorodności. Fabuła jest nieskomplikowana i mało angażująca. W roli jednego z żołnierzy Imperium musimy na kolejno odblokowywanych lokacjach powstrzymywać następujące po sobie fale przeciwników. Jak przystało na reprezentanta klasycznego gatunku shoot'em up, koniec poziomu to tradycyjnie, ogromny boss.

Bawić się możemy w dwóch trybach: Story oraz Arcade. Pierwszy charakteryzuje się lakoniczną narracją i przedstawieniem wydarzeń, zaś drugi to kręcenie jak najlepszych wyników na pojedynczych levelach. Produkcja dostarcza około 60 samolotów do okiełznania, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale także sposobem sterowania i uzbrojeniem

Twórcą ścieżki dźwiękowej jest sam Akira Yamaoka.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
Screeny z Sine Mora (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?