Games with Gold czerwiec 2020 - Destroy All Humans! i Sine Mora

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę czerwcowej aktualizacji gier w ramach abonamentu Games with Gold. Dostaniemy cztery gry - Shantae and the Pirate’s Curse, Coffee Talk, Destroy All Humans! oraz Sine Mora.

@ 28.05.2020, 08:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox 360, xbox one

Games with Gold czerwiec 2020 - Destroy All Humans! i Sine Mora

W czerwcu na posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold jak zwykle czekać będą cztery gry - dwie na Xboksa One, jedna na Xboksa 360 i jedna z pierwszego Xboksa. Nie będą to jednak typowe, wysokobudżetowe produkcje, jakie ukazują się na konsoli Microsoftu, a o wiele mniejsze produkcje.

W czerwcowej ofercie Games with Gold pojawią się:

  • Shantae and the Pirate’s Curse - dostępne od 1 do 30 czerwca
  • Coffee Talk - dostępne od 16 czerwca do 15 lipca
  • Destroy All Humans! - dostępne od 1 do 15 czerwca
  • Sine Mora - dostępne od 16 do 30 czerwca
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360 oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 i pierwszego Xboksa uruchomimy na XONE!


Sprawdź także:
Destroy All Humans!

Destroy All Humans!

Premiera: 24 czerwca 2005
PS2, XBOX

Opis i cechy:Destroy All Humans to nietypowa gra akcji stworzona przez studio Pandemic, znane z takich hitów jak Full Spectrum Warrior czy Mercenaries. W DAH! wcielamy si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?