Bloodforge (Xbox 360) - okladka

Bloodforge (Xbox 360)

Premiera:
25 kwietnia 2012
Premiera PL:
25 kwietnia 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Bloodforge (Xbox 360)
Gilberto @ 23:01 27.10.2011
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Bloodforge to krwawa i brutalna gra akcji wzorowana na seriach God of War czy Dante's Inferno. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Climax, a dostać go możemy jedynie za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Bloodforge przenosi nas do starożytnego świata Celtów, pełnego legend i mitów, rządzonego przez potężnych bogów. Crom, bo taką nazwę nosi nasz bohater w grze, musi zmierzyć się z hordami demonicznych żołnierzy ale również z samymi bogami. Dynamiczny system pojedynków oferuje combosy, zaklęcia magiczne, jak również płynne zmienianie oręża. Dzięki temu pojedynki są bardzo efektowne, a gracz czuje satysfakcję ze zwycięstwa. Co istotne, Bloodforge oferuje też eksplorację oraz rozwiązywanie łamigłówek - stanowią one odskocznię od ciągłego młócenia demonów.

Gra wyróżnia się wciągającą fabułą i charakterystyczną dla siebie "krwawą" oprawą graficzną. Spośród występujących na ekranie kolorów najbardziej wyeksponowana jest czerwień.

Bloodforge posiada jedynie tryb rozgrywek dla jednego gracza. Producent nie przewidział łupania w większym gronie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Bloodforge (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   21:06, 09.02.2012
Kiedy jest premiera tej gry wiadomo coś ??
0 kudosKazemati   @   00:26, 31.03.2012
Czyżby powstawał godny rywal dla serii "god of war" ?
0 kudosFox46   @   03:53, 31.03.2012
UP: szczerze w to bardzo wątpię God of War wykorzystał taki temat do gry który ciężko wyczerpać i ciężko pobić czymś innym mianowicie mitologie grecką która jest tematem rzeką. Mało tego twórcy GOW umiejętnie to wykorzystali i zrobili z tego super grę

I żadne wikingi , zaświaty, Fantazy (elfy itp: ) , i inne berbeluchy nie są wstanie zagrozić God Of War jedyny taki godny przeciwnik to Castlevania: Lords of Shadow i chyba to jest jedyna gra która jakoś dorównuje tej gierce ale nie ma szans by ja pobić.

Nie sadze by Bloodforge był do bani bo trzeba pierw zagrać, ale czy godny rywal w to bardzo wątpię