Resident Evil 4 (WII) - okladka

Resident Evil 4 (WII)

Premiera:
29 czerwca 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Resident Evil 4 (WII)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 19h 34min

+ czaswięcej

Po raz kolejny zwiedzisz mroczne i tajemnicze miejsca pełne żywych trupów. Resident Evil 4 to najnowsza odsłona jednego z najlepszych horrorów w historii komputerowej rozrywki. Głównym bohaterem gry jest Leon S. Kennedy, który sześć lat temu przeżył atak zombie na Racoon City, tym razem wyruszy na poszukiwanie córki prezydenta, która zaginęła w mrocznej wiosce w Europie Centralnej. Stawi tam czoła przeciwnikom jakich jeszcze nie miał okazji nigdy wcześniej spotkać. Ich inteligencja, szybkość oraz spryt w walce sprawią, że zwycięstwo nie będzie przychodzić łatwo !

Resident Evil 4 to interesująca fabuła, która została podzielona na cztery, wspaniale skonstruowane scenariusze. Do dyspozycji gracza oddane zostają spore ilości różnego rodzaju broni oraz ubiorów, które dopasowywują się do zachowania głównego bohatera. W przeciwieństwie do poprzednich edycji gry, tym razem nie będziemy przez większą część zabawy biegać w poszukiwaniu rozwiązania zagadek; Resident Evil 4 to pełna akcji, dynamiczna strzelanka przepełniona drastycznymi i wstrząsającymi widokami. Jeśli żadna gra do tej pory cię nie przestraszyła... spróbuj Resident Evil 4.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Resident Evil 4 (WII)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheChamp   @   23:10, 22.08.2010
Bardzo dobra i wciągająca gra. Jedynie sterowanie zawodzi, ale idzie przywyknąć.
0 kudosPabloMG   @   19:14, 02.09.2014
Zaskakująco dobra wersja, plusy dobrze przemyślane sterowanie, celowanie bronią zostało usprawnione laser został zamieniony na celownik, dodatkowo tylko w tej wersji dodano automatyczny atak nożem na beczki oraz skrzynie, grafika na przyzwoitym poziomie, ma się ważnie że Capcom wydaje najlepsze wersje RE na konsole Nintendo.