Disney Infinity (WII) - okladka

Disney Infinity (WII)

Premiera:
18 sierpnia 2013
Premiera PL:
23 sierpnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Disney Infinity (WII)
zvarownik @ 14:29 16.01.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Disney Infinity to zręcznościowa gra dla dzieci i nie tylko, w której występują najbardziej znane postacie firm Disney i Pixar. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Avalanche Software.

Do zabawy niezbędne są różne elementy, gdyż nie jest to zwykła gra. Potrzebna jest specjalna podstawka/stacja, na którą kładzie się figurki. Te przenoszone są do wirtualnego świata gry. Dodatkowo na rynku dostępne są także specjalne dyski mocy, które pozwalają na modyfikację postaci.

Rozgrywka to swego rodzaju plac zabaw, w którym można uczestniczyć w misjach i zadaniach udostępnionych przez twórców, lub samemu wymyślać, a także tworzyć własne historie i światy, dzięki zestawom przeróżnych elementów, które umieszczone na podstawce przenosi się do wirtualnej piaskownicy. Gameplay to platformówka z elementami akcji, w której dużo się skacze i walczy. Dostępny jest także szereg mini gier.

Całość oprawiono przyjemną, kreskówkową grafiką i wesołą ścieżką dźwiękową.

PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?