Disney Infinity trafiło już do miliona osób

Firma Disney ujawniła, że gra Disney Infinity, w ciągu dwóch miesięcy obecności na rynku, trafiła do ponad miliona osób.

@ 25.10.2013, 06:49
Kamil "zvarownik" Zwijacz
ps3, xbox 360, wii, ds3, wiiu

Disney Infinity trafiło już do miliona osób

Firma Disney ujawniła, że gra Disney Infinity, w ciągu dwóch miesięcy obecności na rynku, trafiła do ponad miliona osób. Nie jest to może tak zdumiewający sukces, jak miliony dolarów zarobione przez GTA V na przysłowiowe "dzień dobry", niemniej źle nie jest. Zwłaszcza, że w tym przypadku gra to nie wszystko.

Disney Infinity to połączenie gry wideo oraz tradycyjnych zabawek. W zestawie startowym (w Polsce dostępne są edycje na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Wii, w polskiej wersji językowej na dwóch pierwszych platformach, w sugerowanej cenie 299,99 zł i 259,99 zł w przypadku sprzętu firmy Nintendo) znajduje się specjalny czytnik, trzy figurki postaci, trzy światy (Uniwersytet Potworny, Piraci z Karaibów oraz Iniemamocni) i dysk mocy. Dzięki temu gracze tworzą własne światy i historię, a dodatkowo mogą dokupywać kolejne elementy, by jeszcze bardziej urozmaicać rozgrywkę.

Osobiście już od dawna noszę się z zakupem takiej produkcji. Zawsze jednak wypadało coś innego, ale powoli zbliża się Mikołaj, więc pewnie dołożę w końcu do tego wszystkiego. Ktoś z Was już się skusił?


Więcej filmów z Disney Infinity

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?