Skylanders Giants (PS3) - okladka

Skylanders Giants (PS3)

Premiera:
17 października 2012
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Skylanders Giants (PS3)
DevMat @ 17:51 15.10.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Skylanders Giants to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części serii, zatytułowanej Skylanders: Spyro's Adventure. Za jej opracowanie ponownie odpowiada studio Toys for Bob, przy nadzorze Activision.

Podobnie jak poprzednio, zakupując produkcję otrzymujemy także Portal Mocy oraz kilka nowych figurek. W zależności, którym bohaterem pragniemy zagrać, kładziemy jego podobiznę na wspomnianym urządzeniu. To przenosi go do wirtualnego świata i możemy rozpocząć przygodę.

Nowi herosi dysponują trochę innymi umiejętnościami. Jak sam tytuł wskazuje mamy do czynienia z nieco większymi stworami, tak więc ich ataki są silniejsze. Z kolejnymi przeciwnikami i przeszkodami rozprawiamy się głównie siłą, ale dzięki kompatybilności z figurkami z poprzedniej odsłony, możliwe jest importowanie starych, bardziej zręcznych postaci.

Mechanika rozgrywki to połączenie gry platformowej i zręcznościowej. Przemierzając świat i pokonując wrogów, napotykamy na drodze różnego rodzaju łamigłówki, które trzeba rozwiązać. Do niektórych niezbędna jest zmiana herosa, jednak proces ten przebiega bardzo prosto, wystarczy bowiem przestawić figurkę znajdującą się na portalu.

Oprawa wizualna prezentuje przyzwoity poziom. Nadal jest to bardzo kolorowa grafika.


Wkład w encyklopedię mieli:   Vexx,
Screeny z Skylanders Giants (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?