Skylanders: Spyro's Adventure (PS3) - okladka

Skylanders: Spyro's Adventure (PS3)

Premiera:
14 października 2011
Premiera PL:
21 października 2011
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Skylanders: Spyro's Adventure (PS3)
keragon @ 12:24 08.05.2011
"keragon"

Śr. długość gry: 104h 17min

+ czaswięcej

Skylanders: Spyro's Adventure to najnowsza odsłona przygód fioletowego smoka, Spyro. Oprócz nowych przyjaciół, którzy dołączyli do protagonisty, zmieniony został image serii, a ponadto zastosowano nową technologie skanowania figurek.

Nowym producentem gry jest studio Toys for Bob, wraz z członkami grupy odpowiedzialnej za film animowany "Toy Story", stworzyli modele postaci oraz wątek fabularny. Nad całością projektu w dalszym ciągu czuwa Activision.

Dzięki wykorzystaniu w grze realnych figurek, rozgrywka łączy zabawę wirtualną z operowaniem zabawkami w "realu". Złowrogi Kaos, przy pomocy magicznych portali przenosi Spyro i jego załogę do świata realnego, wcześniej zmieniając ich w plastikowe postacie. Jedynym ratunkiem dla smoka są władcy portali (gracze), którzy przy pomocy specjalnego czytnika dołączonego do gry mogą skanować bohaterów. Gameplay sam w sobie jest bardzo podobny do tego z trylogii The Legend of Spyro. Głównymi założeniami pozostaje konwencja platformowej zręcznościówki z zagadkami logicznymi.

W sumie figurek jest 32, wraz z produkcją dostajemy trzy plus skaner transportujący. Każda z zabawek odpowiada danej postaci, a każda z nich posiada indywidualną umiejętność (ogień, lód, telekineza i tak dalej). Wraz z postaciami odblokowujemy specjalne światy. Gra zapisuje wszelkie dane o zeskanowanej postaci, ilość doświadczenia, wyszkolenie czy złoto. Skaner ma wejście dla każdego typu konsoli, dzięki czemu gracz posiadający PS3 może spokojnie iść do kolegi mającego X360 i grać swoimi figurkami w trybie kooperacji.

Oprawa graficzna prezentuje ładny kolorowy krajobraz. Natomiast ścieżkę audio przygotował sam - Hans Zimmer.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, MicMus123456789, Kaleder21,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Skylanders: Spyro's Adventure (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?