Red Dead Redemption (SWITCH) - okladka

Red Dead Redemption (SWITCH)

Premiera:
17 sierpnia 2023
Premiera PL:
13 października 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Red Dead Redemption (SWITCH)
Materdea @ 14:25 14.08.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 40h 3min

+ czaswięcej

Red Dead Redemption to gra akcji od firmy Rockstar, utrzymana w klimacie westernu. Jest to jednocześnie zupełnie nowa część spod szyldu Red Dead, niezwiązana z wydanym w 2004 roku Red Dead Revolver.

Fabuła Red Dead Redemption pozwala graczowi prześledzić losy Johna Marstona, niegdysiejszego największego rzezimieszka południowego krańca Stanów Zjednoczonych, przywódcę najgroźniejszej i bezkompromisowej bandy przestępców, będącej prawdziwym utrapieniem kilku stanów. Znudzony życiem, wraca w rodzinne okolice by w spokoju prowadzić życie męża i ojca. Niestety, urażona duma i honor zmuszają go do ponownego wejścia w buty kowboja, tym razem po drugiej stronie barykady - John zaczyna współpracować z miejscowym szeryfem.

Rozgrywka Red Dead Redemption reprezentuje typowy dla Rockstara gatunek - grę akcji. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym zadaniem jest realizacja kolejnych zadań zlecanych przez postacie niezależne. Świat jest od początku w pełni otwarty; dając do dyspozycji nie tylko kilka dużych ośrodków miejskich, ale przede wszystkim pustkowia, gdzieniegdzie wypełnione ciekawostkami.

Red Dead Redemption w wersji na konsole PlayStation 4 i Switch nie posiada trybu multiplayer oferowanego w oryginalnym wydaniu.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykamiZawiera treści związane z rasizmemZawiera treści związane z hazardemZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?