Adam's Venture: Początki (SWITCH) - okladka

Adam's Venture: Początki (SWITCH)

Premiera:
29 maja 2020
Premiera PL:
29 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:Słaba ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Adam's Venture: Początki (SWITCH)
Materdea @ 14:42 30.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 6h 19min

+ czaswięcej

Adam's Venture: Początki to swoisty remaster pierwszej części serii gier przygodowych od studia Vertigo Games - W poszukiwaniu utraconego ogrodu z 2009 roku. "Jedynka" ukazywała się do 2012, ponieważ została podzielona na epizody. Deweloperzy powrócili do tematu po kilku latach - z większym budżetem i szerszymi możliwościami technologicznymi.

Adam's Venture: Początki przedstawia losy tytułowego poszukiwacza przygód, Adama Venturę. Historia przenosi nas do lat 20. ubiegłego stulecia. Awanturnik natrafia w starym francuskim kościele na tajemniczy dziennik rycerza zakonu templariuszy, który służył u boku króla Ryszarda w III wyprawie krzyżowej. W rozwiązywaniu zagadek Adamowi pomaga Evelyn, jego przyjaciółka. Duet, podróżując po świecie, musi zwalczyć złą korporację Clairvaux, która również pragnie dowiedzieć się o zawartości starożytnego dziennika.

Rozgrywka w Adam's Venture: Początki to wciąż ten sam schemat, który fani tej serii doskonale znają. Studio Vertigo Games usprawniło działające mechanizmy, otrzymując zastrzyk gotówki od nowego wydawcy - firmy SOEDESCO. Zabawa polega na eksploracji efektownie wyglądających lokacji, przy czym twórcy postawili na rozwiązywanie wszelkich zagadek środowiskowych oraz pozostałych elementów charakteryzujących gry logiczne. Akcję obserwujemy z perspektywy TPS, czyli zza pleców głównego bohatera.

Oprawa graficzna zyskała dzięki skokowi technologicznemu - tytuł charakteryzują ostrzejsze tekstury, dynamiczne oświetlenie, przyjemniejsza kolorystyka oraz płynniejsze animacje postaci.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Adam's Venture: Początki (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?