MotorStorm: Arctic Edge (PSP) - okladka

MotorStorm: Arctic Edge (PSP)

Premiera:
18 września 2009
Premiera PL:
23 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (25)Gram (12)Ukończone (5)Kupię (7)

Opis MotorStorm: Arctic Edge (PSP)
Tafit @ 23:19 19.04.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

MotoStorm: Arctic Edge to gra wyścigowa, która pozwoli nam ścigać się na oblodzonej Alasce. Zasiądziemy za kierownicą skutera śnieżnego i weźmiemy udział w wyścigach przełajowych. Miejsce naszych poczynań jest pełne niebezpieczeństw z uwagi na niskie temperatury panujące w tej krainie. Musimy więc uważać na lawiny czy pękanie pokryw lodowych. Wszystkie trasy posiadają po kilka rozwidleń, co wymusza na nas wybieranie jednej spośród dostępnych. Każda z nich prowadzi oczywiście do celu, jednak po drodze napotkać możemy inne niebezpieczeństwa.

Autorzy przygotowali dla nas 8 rodzajów pojazdów. 6 z nich zostało przeniesionych z wcześniejszej części MotorStorm, pozostałe dwa są nowością. Pierwszy z nich to wspomniany już skuter śnieżny, drugi zaś o szybki ratrak, nazywany tutaj ‘Snowcat’. Możemy zmieniać wygląd naszego pojazdu poprzez dodawanie różnych elementów (np. nalepki) lub zmianę pozostałych (koła, spojlery). AI jest bardzo wymagająca, i będzie wyzwaniem nawet dla miłośników poprzedniej części.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z MotorStorm: Arctic Edge (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?