Driver: San Francisco (Xbox 360) - okladka

Driver: San Francisco (Xbox 360)

Premiera:
30 sierpnia 2011
Premiera PL:
01 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Wyścigi
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (9)Kupię (3)

Opis Driver: San Francisco (Xbox 360)
szewczu @ 20:12 26.04.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 32h 36min

+ czaswięcej

Driver: San Francisco to kolejna, już piąta część popularnej serii gier akcji o nazwie Driver. Pierwotnie zadebiutowała ona na konsoli PSX oraz komputerach stacjonarnych w 1999 roku. Główną rolę w grze odgrywa oczywiście szybka jazda samochodem. Jako policjant podszywamy się pod przestępcę, aby wkroczyć w hierarchię przestępczego świata.

Fabuła Driver: San Francisco przenosi nas do tytułowego San Francisco. Miasto jest zagrożone. Po jego ulicach grasuje mnóstwo przestępców w tym również okrutny i bezwzględny Charles Jericho. Gracz oczywiście musi stawić mu czoła i przywrócić równowagę i spokój w metropolii.

Głównym bohaterem jest John Tanner. To właśnie on jest kierowcą i przy jego pomocy postaramy się zakończyć rządy Charlesa Jericho. Aby to zrobić skorzystamy z unikatowej funkcji gry, dzięki której bez żadnych problemów przejmujemy kontrolę nad ponad setką licencjonowanych samochodów. Aby zasiąść za kierownicą naszej wymarzonej maszyny nie musimy biegać za nią po ulicy. Wystarczy, że oznaczymy ją przy pomocy specjalnego markera, a Tanner w ciągu dosłownie sekundy znajdzie się za kółkiem.

Driver: San Francisco oferuje luźny, ale zarazem bardzo efektowny model prowadzenia samochodów. Dzięki niemu fury jeżdżą naturalnie, ale jednocześnie bardzo dynamicznie. Za kierownicą spędzimy całą grę, tak więc, aby zbytnio nie przynudzać Ubisoft opracowało ponad 200 kilometrów dróg, prowadzących przez zróżnicowane obszary miasta. Jedną z największych atrakcji jest przejażdżka po moście Golden Gate.

Prócz rozgrywek dla jednego gracza, Driver: San Francisco oferuje też zabawę wieloosobową. Do dyspozycji gracza oddano 9 odmiennych modeli zabawy, a w każdym z nich przeskakiwanie pomiędzy autami odgrywa kluczową rolę.

Driver: San Francisco działa na zaawansowanym, nowoczesnym silniku graficznym, generującym oprawę właściwą dla najmocniejszych konsol oraz rozbudowanych komputerów PC. Najsłabiej prezentuje się oczywiście edycja dedykowana konsoli Nintendo Wii. Ta natomiast dysponuje unikatowym systemem sterowania.


Wkład w encyklopedię mieli:   Lucas-AT, Gilberto,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Driver: San Francisco (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosnestorek87   @   09:49, 20.10.2011
Mam, gram i jestem bardzo zadowolony Uśmiech Gra jest wypasiona i strasznie wciąga Uśmiech

Polecam wszystkim Uśmiech

PEACE4ALL
0 kudosMykod   @   18:30, 22.02.2012
Jakoś nie przemawiają do mnie nowe części tej gry... Jeszcze pamiętam jak godzinki mi mijały przy Driver 2. To były dopiero czasy Dumny