Grand Theft Auto VI (PS5) - okladka

Grand Theft Auto VI (PS5)

Premiera:
2025
Premiera PL:
2025
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Grand Theft Auto VI (PS5)
Materdea @ 09:12 05.12.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Grand Theft Auto VI to ósma pełnoprawna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji, w której historia rozgrywa się w otwartym świecie wzorowanym na amerykańskich metropoliach. Za produkcję odpowiada studio Rockstar North.

Fabuła Grand Theft Auto VI przenosi gracza do stanu Leonida, w którym mieści się główna atrakcja - Vice City (tam też rozgrywała się już jedna część z tej serii). Tym razem jednak teren jest rozszerzony też o bagniste terytoria Florydy, zawierając jednocześnie inne miejscowości. Gracz wciela się w duet bohaterów: Lucię i Jasona, którzy razem, niczym Bonnie i Clyde, napadają na banki i uciekają przed wymiarem sprawiedliwości.

Rozgrywka Grand Theft Auto VI prezentuje styl znamienny dla tej marki - to przygodowa gra akcji z silnym komponentem strzelankowym. Wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy trzecio- (TPP) jak i pierwszoosobowej (FPP). Gracz dostaje do eksploracji ogromny świat wypełniony nie tylko zadaniami głównymi postępującymi w toku fabuły, ale również misjami pobocznymi oraz wszelkiego rodzaju aktywnościami dodatkowymi (jak kasyna, bary ze striptizem itd.).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?