Far Cry 6: Lost Between Worlds (PS5) - okladka

Far Cry 6: Lost Between Worlds (PS5)

Premiera:
06 grudnia 2022
Premiera PL:
06 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Far Cry 6: Lost Between Worlds (PS5)
Materdea @ 16:16 18.11.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Lost Between Worlds to czwarte fabularne rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki z elementami cRPG od francuskiej firmy Ubisoft - Far Cry 6. Dodatek oferuje wzbogacenie rozgrywki utrzymanej w formie pierwszeoosobowej strzelanki oraz nowy wątek fabularny. Za DLC odpowiadają autorzy podstawowej wersji gry - firma Ubisoft.

Fabuła Far Cry 6: Lost Between Worlds pozwala graczowi wcieli się w Dani Rojas - bohatera lub też bohaterkę z "podstawki" - która trafia do innego wymiaru. Wszystko za sprawą strącenia dziwnego meteorytu. Protagonista / protagonistka opuszcza Ziemię i trafia do nadprzyrodzonego więzienia będącego zniekształconą wersją Yary. Żeby uciec, Dani musi przejść piętnaście prób i zebrać pięć odłamków potrzebnych do naprawy statku kosmicznego.

Rozgrywka Far Cry 6: Lost Between Worlds wprowadza do mechanizmów z podstawowej wersji gry (czyli strzelanki i cRPG) jeszcze jeden element - losowość. Ten aspekt wyciągnięty z produkcji z gatunku roguelite nadaje gameplayowi unikatowości, za każdym podejściem czyniąc go nieco innymi. Nadal naszym zadaniem jest zabijanie kolejnych przeciwników, jednak tym razem ilość napotkanych trudności, rodzaj wyzwań, ilość samych wrogów - te elementy są determinowane z każdym rozpoczęciem zabawy. W Far Cry 6: Lost Between Worlds nadal mamy znane z "podstawki" elementy: odbijanie baz, ulepszanie bohatera za pomocą nowych elementów ekwipunku itd.

Far Cry 6: Lost Between Worlds poza kampanią dla pojedynczego gracza oferuje także moduł wieloosobowy - tryb kooperacji. Do gry może dołączyć inna osoba i razem z nami ukończyć fabułę.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Far Cry 6: Lost Between Worlds (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?