South Park: Snow Day! (PS5) - okladka

South Park: Snow Day! (PS5)

Premiera:
26 marca 2024
Premiera PL:
26 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis South Park: Snow Day! (PS5)
Kawira @ 08:55 31.10.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

South Park: Snow Day! to trzecioosobowa gra akcji wzbogacona o elementy cRPG, osadzona w świecie popularnej kreskówki dla dorosłych o tym samym tytule. Jest to pierwsza gra w serii, która została utrzymana w trójwymiarowej konwencji. Za projekt odpowiada zespół Question LLC mający na swoim koncie jedynie mało znany tytuł The Blackout Club.

Fabuła South Park: Snow Day! ponownie opowiada o przygodach Nowego (New Kid). W miasteczku South Park odwołano lekcje z powodu intensywnej śnieżycy. Kontynuując grę fantasy rozpoczętą w dwóch poprzednich częściach (South Park: Kijek PrawdySouth Park: The Fractured But Whole) wraz Cartmanem, Stanem, Kylem i Kennym muszą rozprawić się z najazdem wrogiej frakcji elfów. Wykorzystując dzień wolny grupa przyjaciół postanawia wyruszyć w teren, aby wykorzystać ten czas w pełni na wspaniałe przygody oraz przy okazji uratować miejscowość przed wieczną zimą.

Rozgrywka South Park: Snow Day! różni się od poprzedniczek, ponieważ tym razem mamy do czynienia z dużo bardziej dynamiczną grą akcji z walką utrzymaną w formie slashera, gdzie akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Naszym zadaniem jest przemierzanie półotwartego świata, realizacja zlecanych zadań i walka między rywalizującymi frakcjami. Istotny element gameplayu stanowią starcia z użyciem dużej gamy różnorodnego oręża. Wraz z postępami odblokowujemy nowe umiejętności, które możemy synchronizować z pozostałymi członkami podczas potyczek, uzyskując tym samym dodatkowe efekty. Ponadto twórcy udostępnili sporą ilość elementów kosmetycznych pozwalających zmienić wygląd naszego bohatera.

South Park: Snow Day! oferuje przede wszystkim kampanię fabularną przystosowaną do kooperacji z trzema innymi graczami (przez Internet), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby brakujące osoby zastąpiła sztuczna inteligencja.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z South Park: Snow Day! (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?