Scorn (PS5) - okladka

Scorn (PS5)

Premiera:
03 października 2023
Premiera PL:
03 października 2023
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Scorn (PS5)
Materdea @ 09:21 01.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 20min

+ czaswięcej

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został opracowany i wydany przez niezależne serbskie studio Ebb Software.

W Scorn gracz porusza się po dziwacznym, obcym świecie, rodem z koszmaru, całkowicie zbudowanym z organicznej materii. Przemierza on duże, połączone ze sobą, otwarte lokacje, rozwiązując przy tym zagadki logiczne, uciekając przed przeciwnikami i walcząc, przy czym należy dodać, że walka nie jest tu nadrzędnym elementem.

W miarę postępów w grze nabywamy nowe umiejętności oraz znajdujemy różne przydatne przedmioty. Bardzo ważnym elementem Scorn jest uważna obserwacja środowiska. Każdy przeoczony element wpływa bowiem na dalsze etapy rozgrywki. Aby zwiększyć doznania deweloperzy przygotowali grającemu wirtualne ciało, nie jest więc jedynie kamerą zawieszoną w powietrzu.

Grze towarzyszy gęsty, niespokojny klimat, za którego kreację odpowiada przede wszystkim mroczna oprawa wizualna oraz budujące poczucie grozy udźwiękowienie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?