Bright Memory: Infinite (PS5) - okladka

Bright Memory: Infinite (PS5)

Premiera:
21 lipca 2022
Premiera PL:
21 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bright Memory: Infinite (PS5)
Kawira @ 12:18 22.09.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bright Memory: Infinite to futurystyczna, dynamiczna strzelanka FPP. Za projekt odpowiada debiutancki, chiński deweloper FYQD Studio.

Fabuła projektu przenosi nas do 2036 roku, kiedy na niebie w różnych miejscach Ziemi zaczynają się pojawiać tajemnicze anomalie. Jako członek organizacji SRO wyruszamy zbadać ich naturę. Szybko się jednak okazuje, że stanowią poważne zagrożenie.

Rozgrywka opiera się na pokonywaniu kolejnych grup przeciwników. Do naszej dyspozycji oddano szeroki wachlarz uzbrojenia oraz mocy psionicznych. Gra korzysta z systemu combosów znanego m.in. z polskiego Bulletstorm. Tutaj także naszym zadaniem jest wykańczanie przeciwników w efektownym stylu za co dostajemy punkty.

Naprzeciw stają różnorodni wrogowie od żołnierzy przyszłości po ogromne demony. Bright Memory: Infinite korzysta z najnowszych wodotrysków, w tym w pełni korzysta z dobrodziejst ray tracingu. Całość zaś oparto na sprawdzonym silniku Unreal Engine 4.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?