Bright Memory: Infinite - ujawniono datę premiery gry na PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu

Bright Memory: Infinite jeszcze w tym miesiącu będzie dostępne na kilku kolejnych platformach. Twórcy zdradzili też parametry, z jakimi będzie śmigać gra.

@ 07.07.2022, 17:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch, ps5, xbox x/s

Bright Memory: Infinite - ujawniono datę premiery gry na PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu

Konsolowa wersja Bright Memory: Infinite ma wreszcie datę premiery. Dzięki temu wiemy, że wydanie przeznaczone dla PlayStation 5, Xboksów Series X|S oraz Switcha dostępne będzie w sprzedaży od 21 lipca. Karty gry pojawiły się już w odpowiednich sklepach, jeśli chcielibyście dokonać zakupu.

Żeby było ciekawiej, twórcy Bright Memory: Infinite ujawnili nieco szczegółów na temat tego, co możemy oczekiwać po wariantach konsolowych. Okazuje się, że wersje dedykowane PlayStation 5 oraz Xboksom Series X|S będą nieco podrasowane. Zaoferują one dwa tryby graficzne. W jednym bawić będziemy się z płynnością 60 klatek na sekundę oraz włączonym ray-tracingiem. W drugim ray-tracingu nie będzie, ale za to zobaczymy aż 120 klatek na sekundę.

Osoby, które zdecydowało się nabyć wcześniej Bright Memory na konsolach Xbox, otrzymają specjalną 20-procentową zniżkę na Bright Memory: Infinite dla Xboksów Series X|S, a przy okazji dostaną jakieś drobnostki w samej grze. PlayStation 5 nie ma żadnych bonusów, ale, z drugiej strony, jego właściciele będą mogli się cieszyć z pełnego wsparcia kontrolerów DualSense.

Jak wspomniałem wcześniej, Bright Memory: Infinite na PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu zadebiutuje 21 lipca.


Sprawdź także:
Bright Memory: Infinite

Bright Memory: Infinite

Premiera: 11 listopada 2021
PC, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Bright Memory: Infinite to futurystyczna, dynamiczna strzelanka FPP. Za projekt odpowiada debiutancki, chiński deweloper FYQD Studio.Fabuła projektu przenosi nas do 2036 ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:55, 09.07.2022
Wkoncu nextgen na xbox wykorzystujący moc konsoli... Uśmiech Szczęśliwy