Back 4 Blood (PS5) - okladka

Back 4 Blood (PS5)

Premiera:
12 października 2021
Premiera PL:
12 października 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Back 4 Blood (PS5)
Materdea @ 19:56 02.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock, autorów podobnej produkcji - Evolve. Tytuł nazywany jest duchowym spadkobiercą marki Left 4 Dead stworzonej przez firmę Valve.

Back 4 Blood osadza akcję w postapokaliptycznej teraźniejszości. Aglomerację opanowała epidemia spowodowana przez tajemniczego pasożyta, który nie dość, że zabił większą część ludzkości, to pozostałymi przy życiu żywi się i zamienia ich w bezmózgich zombie. Wcielamy się w rolę jednego z "czyścicieli": osób, które przetrwały zagładę i postanowiły rozprawić się z zagrożeniem.

Rozgrywka Back 4 Blood przypomina tę z cyklu Left 4 Dead. Dzieło Turtle Rock Studios to kooperacyjna, pierwszoosobowa strzelanka z zombiakami w roli głównej. Bawimy się maksymalnie w czteroosobowej ekipie, starając się przetrwać kolejne starcia z niebezpiecznymi stworzeniami i wypełniając proste zadania np. związane z oczyszczaniem pomieszczeń. Dostępnych jest osiem archetypów bohaterów - wybieramy jeden z nich na starcie przygody, a każdy z nich posiada unikalne umiejętności aktywne i pasywne, co wymusza na zespołach balans postaci.

Back 4 Blood oprócz zmagań co-op posiada również wariant PvP, czyli gracze kontra gracze - podzieleni są na maksymalnie sześcioosobowe drużyny.

Screeny z Back 4 Blood (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?