Trek to Yomi (PS4) - okladka

Trek to Yomi (PS4)

Premiera:
05 maja 2022
Premiera PL:
05 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Trek to Yomi (PS4)
Materdea @ 20:25 11.04.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 0min

+ czaswięcej

Trek to Yomi to kolejna produkcja rzeszowskiego studia Flying Wild Hog. Tym razem projekt jest z gatunku tych bardziej artystycznych, ponieważ odznacza się bardzo charakterystyczną konwencją i oprawą wizualną.

Trek to Yomi to historia osadzona w feudalnej Japonii. Gracz wciela się w postać młodego mieszkańca pewnej wioski, Hirokiego, którego zadaniem jest bronienie zamkniętej społeczności przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z zewnętrznego świata.

Rozgrywka Trek to Yomi, mimo swojej unikatowej stylistyki oldschoolowego japońskiego kina, utrzymana jest formacie hack & slasha z kamerą umieszczoną z boku ekranu. Wyróżnikiem dzieła Flying Wild Hog jest czarno-biała oprawa wizualna i bardzo znamienny filtr ziarna imitujący stary film - klimat został umiejscowiony w japońskiej kinematografii lat 50. i 60. ubiegłego stulecia. Bohater posiada na swoim podorędziu wyłącznie katanę, a same starcia wymagają od nas uwagi i zręczności.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?