Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg (PS4) - okladka

Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg (PS4)

Premiera:
28 stycznia 2021
Premiera PL:
28 stycznia 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg (PS4)
Materdea @ 14:58 20.12.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 12h 0min

+ czaswięcej

Nowy Bóg to pierwsze fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Immortals: Fenyx Rising. Jego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej wersji gry.

W Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg ponownie obejmujemy kontrolę nad własnoręcznie wykreowaną postacią o imieniu Feniks. Historia oferuje nowe wyzwania, które rozgrywamy po zakończeniu fabuły z podstawowej wersji gry - realizujemy je przeciwko uwolnionym od tyranii Tyfona greckim bogom.

Rozgrywka w Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg  oferuje znane z "podstawki" logiczno-zręcznościowe etapy wykonane w "platformówkowej" konwencji - wykorzystujemy do tego supermoce zaoferowane przez bóstwa. W dodatku poznajemy nie tylko świeże lokacje, ale również nowe sposoby na rozwiązywanie bardziej złożonych łamigłówek.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Screeny z Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   13:54, 02.03.2021
Dodatek zapowiadał się ciekawie, ale okazało się, że to zwykły zbiór wyzwań często upierdliwych i nieco męczących. Dodatkowo gra odbiera nam wszystkie mikstury, a walki z wrogami są wyjątkowo trudne. W podstawce nie miałem najmniejszego problemu z pokonywaniem bossów, a w tym dodatku zwykły przeciwnik jest mocniejszy, a warto wspomnieć, że w jednej misji znów walczymy ze wszystkimi herosami, Ci to dopiero dostali wzmocnienie.