Immortals: Fenyx Rising (Xbox One) - okladka

Immortals: Fenyx Rising (Xbox One)

Premiera:
03 grudnia 2020
Premiera PL:
03 grudnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Immortals: Fenyx Rising (Xbox One)
Dirian @ 08:41 17.06.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 69h 48min

+ czaswięcej

Immortals: Fenyx Rising to przygodowa gra akcji od firmy Ubisoft, a konkretniej twórców Assassin's Creed Odyssey z 2018 roku. Projekt znany był wcześniej pod nazwą Gods & Monsters.

Tym razem tytuł nie jest powiązany z zabójczą marką, ale mamy do czynienia z nowym projektem. Twórcy Odyssey pozostają jednak w greckich klimatach, bowiem akcja Immortals: Fenyx Rising toczy się na Helladzie.

Fabuła gry opowiada o losach zapomnianego bohatera, którego zadaniem jest uratowanie greckich bogów i odzyskanie potężnych mocy. W tym celu musi się zmierzyć z potężnym potworem, który pustoszy okolicę. Zrodził się on w wyniku nienawiści Gai do Zeusa.

Nasz heros posiada specjalne umiejętności, podarowane mu przez bogów. Przy ich pomocy zwiedzamy malowniczy świat starożytnej Grecji, jednocześnie stawiając czoło kolejnym wyzwaniom. Na swej drodze napotkamy liczne piękne budowle charakterystyczne dla tamtego okresu, a także mitologiczne stwory. Twórcy Immortals: Fenyx Rising zadbali o efektowny system walki, w którym korzystamy z mocy bohatera.

Oprawa wizualna gry nawiązuje do The Legend Of Zelda: Breath Of Wild - pełno tu zieleni i wspaniałych widoków.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Immortals: Fenyx Rising (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?