Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg - premiera dodatku i wersji demonstracyjnej gry

Ubisoft wczoraj, 28 stycznia, wrzucił do sieci pierwszy dodatek do Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg - oraz wersję demonstracyjną podstawowej gry.

@ 29.01.2021, 14:04
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg - premiera dodatku i wersji demonstracyjnej gry

Firma Ubisoft wczoraj, tj. 28 stycznia, opublikowała nowy zwiastun Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg i jednocześnie ogłosiła, że dodatek już jest dostępny! Rozszerzenie wprowadza kilka poziomów nowej zawartości oraz oferuje nieco inny niż w "podstawce" wariant rozgrywki. Oprócz premiery DLC wypuszczono również wersję demonstracyjną Immortals: Fenyx Rising dostępną na wszystkich platformach docelowych.

Immortals: Fenyx Rising to jedna z zeszłorocznych premier francuskiej korporacji. Tytuł postawił na miszmasz dobrze znanych z innych gier tej firmy elementów - otwarty świat, elementy RPG-owe, historyczne tło. Immortals jednak wyróżnia się na tle np. Assassin's Creed tym, że traktuje przede wszystkim o wątku mitologicznym danej epoki, a także robi to w prześmiewczy, sarkastyczny sposób, z charakterystyczną, żywą i pełną pastelowych, ostrych barw, oprawą wizualną.

Immortals: Fenyx Rising - Nowy Bóg ponownie pozwala objąć kontrolę nad własnoręcznie wykreowaną postacią o imieniu Feniks. Dodatek jednak przenosi nas do wydarzeń po kampanii z podstawowej wersji gry. Protagonista został przyjęty na Olimp i musi zmierzyć się z wyzwaniami, które stawiają przed nim poszczególne bóstwa.

Na deser, na komputerach osobistych (w tym na platformie Google Stadia) i konsolach Xbox (One i Series X|S), PlayStation (4 i 5) oraz Nintendo Switch trafiło demo gry. Możemy w nim zapoznać się z początkiem zabawy, a także zasmakować podstawowych mechanizmów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?