Fear The Wolves (PS4) - okladka

Fear The Wolves (PS4)

Premiera:
2019
Premiera PL:
2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fear The Wolves (PS4)
Kawira @ 10:05 01.07.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Fear The Wolves to gra typu battle royale osadzona w strefie wykluczenia wokół elektrowni w Czarnobylu. Za projekt odpowiada studio Vostok Games, mające na swoim koncie jedynie jeszcze nieukończoną darmową strzelankę Survarium, choć należy zaznaczyć, że część członków zespołu pracowała nad legendarną już serią traktującą o Zonie - S.T.A.L.K.E.R.

Fear The Wolves pozwala wcielić się nam w samodzielnie wykreowanego poszukiwacza, który trafia do wspomnianej strefy zamknięte przy czarnobylskiej elektrowni i musi walczyć o przetrwanie z innymi graczami. Sam trzon rozgrywki wpisuje się w standard gatunku. Na mecz przypada sto osób rozsianych po ogromnej mapie, z których tylko jeden zostanie ostatecznym zwycięzcą. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a oprócz żywych oponentów musimy stawić czoła mutantom, radiacji oraz przeróżnym anomaliom.

Ze względu na powyższe, w lokacji porozrzucano nie tylko broń i pancerze, ale również środki pozwalające eksplorować groźniejsze zakątki świata - chodzi w tym przypadku np. o kombinezony ochronne. Pikanterii zabawie dodaje dynamicznie zmieniająca się pogoda wraz z porami dnia i nocy.

Fear The Wolves działa na zaawansowanym silniku graficznym, potrafiącym generować duże otwarte obszary oraz sporo efektów specjalnych.

Screeny z Fear The Wolves (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?