Survarium (PC) - okladka

Survarium (PC)

Premiera:
2015
Premiera PL:
2015
Platformy:
Gatunek:
MMO / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Survarium (PC)
DevMat @ 21:17 04.04.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Survarium to niezależna produkcja z gatunku MMOFPS, stworzona przez studio Vostok Games. Choć jest to debiutancki projekt deweloperów, mają oni spore doświadczenie w tworzeniu gier, bowiem założyli go byli pracownicy GSC Game World, firmy odpowiedzialnej za serię S.T.A.L.K.E.R.

Akcja przenosi nas do postapokaliptycznego świata. Zagładę ludzkości spowodował szybki i tajemniczy wzrost roślin. Całe miasta przemieniły się w tętniące zielenią łąki i lasy w zaledwie kilka dni. Na domiar złego zwierzęta stały się bardziej agresywne i silniejsze. Gatunek ludzki zostaje zagrożony.

Mechanizm rozgrywki nieco odbiega od typowego przedstawiciela gatunku MMO. Przede wszystkim nie mamy tutaj wielkiego otwartego świata z tysiącem graczy. Jest to podyktowane charakterem tytułu, aby jak najlepiej oddawał klimat zagłady Ziemi. Same misje wykonujemy w maksymalnie kilka osób, a podczas nich zagłębiamy się w sekrety fabularne.

Na naszej drodze spotkamy kilka typów wrogów. Walczymy zarówno ze zmutowanymi zwierzętami, ludźmi, musimy także uważać na pułapki i anomalie.

Całość oparta jest o system mikropłatności, jednak te nie wpływają znacząco na zabawę. Naturalnie gracze wydający prawdziwe pieniądze dotrą do celu szybciej, jednak i bez tego da się grać.


Wkład w encyklopedię mieli:   Krru, Materdea,
Screeny z Survarium (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosnikalij   @   15:52, 27.04.2015
No i co, nikt nie poleca i nikt nie odradza? Co z tą grą nie tak?
0 kudosIgI123   @   16:01, 27.04.2015
Zastanawiałem się czy by nie sprawdzić tej gry bo w końcu F2P, ale przez wczesnodostępowe problemy (lagi, crashe i bugi) postanowiłem poczekać na jakieś nowsze wersje.