SOMA (PS4) - okladka

SOMA (PS4)

Premiera:
22 września 2015
Premiera PL:
23 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis SOMA (PS4)
B92 @ 19:33 11.10.2013
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 8h 17min

+ czaswięcej

SOMA to kolejna produkcja studia Frictional Games, autorów takich gier jak Amnesia i Penumbra.

Akcja rozgrywa się w tajemniczym centrum badawczym, które zostało przejęte przez maszyny. Miejsce zamieniło się w prawdziwy koszmar z którego, będąc jednym z ocalałych, należy się wydostać.

Rozgrywka nastawiona jest głównie na eksplorację mrocznego miejsca i rozwiązywanie kolejnych napotkanych problemów. Problem leży w tym, że nigdy nie możemy się czuć bezpieczni, gdyż zawsze czyha na nas zagrożenie ze strony maszyn. Dodatkowo bohater nie za bardzo potrafi walczyć, więc pozostaje mu skradanie się i unikanie kontaktu z wrogami.

Screeny z SOMA (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?