LocoRoco Cocoreccho! (PS3) - okladka

LocoRoco Cocoreccho! (PS3)

Premiera:
21 września 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

LocoRoco Cocoreccho! to konwersja zręcznościowego hitu z przenośnej PlayStation Portable, która w końcu gości także na stacjonarce japońskiego giganta.

Gracz przejmuję kontrolę... nad światem. Tak po prostu. Światem, w którym tytułowi LocoRoco znowu poczuli się zagrożeni i potrzebują pomocy. W tym celu trzeba będzie sprowadzić wszystkich LocoRoco z powrotem w bezpieczne miejsca. Zadanie to nie będzie o tyle łatwe, bowiem gdzieś w najciemniejszych zakątkach świata nasi koledzy zapadli w głęboki sen! Za pomocą sympatycznego motylka, sprawującego tu rolę kursora, trzeba będzie wpierw obudzić, a następnie poprowadzić mieszkańców.

Całość opiera się na zaawansowanej fizyce, której podlega wiele elementów z otoczenia. Te kilka kolorowych kresek na ekranie nieraz mają różnorodne właściwości i lubią płatać figla biednym kolegom...

Mocną stroną LocoRoco Cocoreccho! jest oprawa audiowizualna, która choć sprawia wrażenie dziecinnej, to doskonale działa jako środek rozluźniający na skołatane nerwy, a oglądając żywy świat LocoRoco oraz wsłuchując się w przyjemną muzykę, nie sposób utrzymywać zły nastrój!

PEGI: Od 3 lat
Screeny z LocoRoco Cocoreccho! (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?