The Walking Dead: Survival Instinct (PS3) - okladka

The Walking Dead: Survival Instinct (PS3)

Premiera:
22 marca 2013
Premiera PL:
22 marca 2013
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis The Walking Dead: Survival Instinct (PS3)
DevMat @ 18:34 17.08.2012
"DevMat"

Śr. długość gry: 4h 45min

+ czaswięcej

The Walking Dead to kolejna adaptacja popularnego serialu telewizyjnego, opowiadającego o grupce bohaterów starających się przetrwać apokalipsę zombie. Tym razem mamy do czynienia z pierwszoosobową strzelanką z elementami horroru, przygotowaną przez studio Terminal Reality.

Akcja produkcji została osadzona krótko po pierwszej fali zachorowań, a więc także przed wydarzeniami znanymi z ekranu telewizora. Głównymi bohaterami są bracia Dixon, którzy próbują przedostać się do Atlanty, do schroniska dla ocalałych. Niestety podczas zabawy gracz kieruje tylko jednym z braci, a mianowicie młodszym Darylem, Merlem steruje SI.

Choć tytuł należy do FPS'ów to strzelanie nie jest tu rzeczą najważniejszą. Owszem, można przejść jakiś etap na "rambo", ale w takiej sytuacji szybko skończy nam się amunicja, a ta jest na wagę złota. Dlatego też, przed zaatakowaniem grupki nieumarłych, dobrze jest się trzy razy zastanowić, czy nie lepiej aby jednak przekraść się obok i uniknąć zbędnego marnowania naboi. Pomoże nam w tym system skradania. Jednak nie wszystko wygląda tak łatwo jak jest napisane, zombie korzystają nie tylko z zmysłu wzroku tropiąc swoje ofiary, pomagają im w tym także węch i słuch.

Przemierzając kolejne lokacje w drodze do Atlanty, napotkamy sporo postaci niezależnych i tylko od nas zależy co z nimi zrobimy. W grze bowiem co chwile napotykamy na wybory moralne, nieraz trzeba się zdecydować czy dana osoba może do nas dołączyć, czy zostawimy ją na pastwę losu. Podczas dobierania kolejnych towarzyszy pod uwagę trzeba także wziąć, czy aby na pewno nasze zapasy żywności, podołają takiej liczbie osób.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
Screeny z The Walking Dead: Survival Instinct (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmichu2705   @   09:19, 05.04.2013
te wszystkie recenzje to szczera prawda gra to totalna porazka szkoda kasy na to cos-grafika jak na ps1 masakra -mimo ze jestem fanem serialu zaluje ze kupilem te czesc