Dragon's Dogma (PS3) - okladka

Dragon's Dogma (PS3)

Premiera:
27 marca 2012
Premiera PL:
25 maja 2012
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Dragon's Dogma (PS3)
SpajderBot @ 02:03 28.05.2011
Wojtek "SpajderBot" Cichoń

Śr. długość gry: 49h 0min

+ czaswięcej

Dragon's Dogma to gra akcji, stworzona i wydana przez firmę Capcom. Produkcja rzuca gracza do ogromnego otwartego świata, w którym gracz samodzielnie decyduje o tym, w którym kierunku się udać i jakie zadania wypełnić.

Najważniejszą cechą Dragon's Dogma jest rozbudowany system walki, oparty na rozwiązaniach stosowanych między innymi w Devil May Cry 4. Nowy projekt działa zresztą na silniku graficznym, napędzającym inne gry Capcomu, jest zatem stworzony do tego, by idealnie oddawać doznania towarzyszące pojedynkom.

W Dragon's Dogma przejmujemy kontrolę nad trzema postaciami: wojownikiem, łuczniczką i magiem. Dowolnie możemy się między nimi przełączać, wykorzystując umiejętności każdego z nich do stawiania czoła napotkanym trudnościom. Ostatecznym zadaniem naszego trio jest wytropienie i unicestwienie tajemniczego smoka, siejącego spustoszenie w krainie.

Szkoląc każdego z naszych bohaterów decydujemy o wielu cechach określających nie tylko jego budowę fizyczną, lecz także umiejętności mentalne oraz uzbrojenie. To ostatnie jest szczególnie istotne, gdyż nawet tak drobny szczegół jak długość miecza może mieć wpływ na wynik pojedynku.

Silnik graficzny Dragon's Dogma generuje zaawansowaną oprawę audio-wizualną, wykorzystując możliwości konsol obecnej generacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, bat2008kam,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Dragon's Dogma (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X