Mój brat niedźwiedź (PC) - okladka

Mój brat niedźwiedź (PC)

Premiera:
04 listopada 2003
Premiera PL:
22 stycznia 2004
Platformy:
Gatunek:
Dla dzieci
Język:
Polski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (26)Gram (27)Ukończone (12)Kupię (4)

Opis Mój brat niedźwiedź (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 2h 27min

+ czaswięcej

Mój Brat Niedźwiedź. Bohaterowie z bajek i filmów Disneya od kilkudziesięciu lat są towarzyszami zabaw Twoich dzieci. Teraz mogą się one spotkać ze swymi przyjaciółmi w przygotowanych przez najlepszych specjalistów grach komputerowych w profesjonalnej polskiej wersji językowej.

Każdy młody miłośnik gier, niezależnie od wieku, znajdzie wśród nich swoją ulubioną rozrywkę: od przygodówek przez gry zręcznościowe i wyścigi po gry edukacyjne, których bohaterowie pomagają dzieciom przez beztroską zabawę opanowywać nowe umiejętności.

Twórcy programów starają się ograniczyć do minimum elementy przemocy, dbając, by gry Disneya uczyły nie tylko samodzielnego myślenia i mądrego współzawodnictwa, ale także współpracy i pokojowego rozwiązywania problemów.

Zabawa z postaciami Disneya pomaga rozwijać zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową, a system nagród, związany z przechodzeniem kolejnych fascynujących poziomów, motywuje do mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami. Wielkimi zaletami gier są ich szata graficzna i opracowanie dźwiękowe: wraz z ulubionymi postaciami młody gracz zagłębia się w kolorowy, odtworzony w szczegółach świat, który zna z filmów i bajek.

Także fabuła wielu gier oparta została na przygodach disneyowskich bohaterów z takich opowieści, jak „Król Lew”, „Toy Story” czy „Gdzie jest Nemo?” Dziecko może się także spotkać ze starymi przyjaciółmi: Myszką Miki, Chipem i Dale’em albo Kubusiem i gromadką jego miłych znajomków ze Stuwiekowego Lasu. Gry Disneya gwarantują Twojemu dziecku wiele godzin najlepszej zabawy w najlepszym towarzystwie!


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 7 lat
Screeny z Mój brat niedźwiedź (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosAlexis   @   19:59, 15.12.2009
Fajna ale trzeba mieć nowszy komputer na starym z 2000r mi się zcinała i trzeba było resetowac komputer.
0 kudosburmacpl   @   09:55, 24.10.2010
ja byłem mały to w to grałem ale gra jest fajna !