Conflict: Global Storm (PC) - okladka

Conflict: Global Storm (PC)

Premiera:
30 września 2005
Premiera PL:
09 marca 2006
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Polski napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (46)Gram (10)Ukończone (7)Kupię (4)

Opis Conflict: Global Storm (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Twoi ulubieni bohaterowie z gry Conflict: Desert Strike powracają. Tym razem otrzymają zadanie dalece bardziej skomplikowane od wszystkich poprzednich razem wziętych. Przed wyruszeniem w misję przeszli intensywne szkolenie w zwalczaniu terroryzmu, oraz nabyli umiejętności posługiwania się nowymi rodzajami uzbrojenia.

Jako członek specjalnego oddziału otrzymujesz zadanie całkowitego zniszczenia nowej fali terroryzmu. Tym razem walka będzie o wiele trudniejsza, ponieważ bandziory nabyły nowe zabójczy typy broni, i są w stanie bez skrupułów ich użyć.

Conflict: Global Storm posługuje się nowym, podrasowanym enginem graficznym, który potrafi generować ładniejsze, pełne detali elementy otoczenia, postaci oraz tereny działań. Wszystko pokryte jest wysokiej jakości teksturami i płynnie animowane. Realizm w grze poprawi także engine fizyczny, który odpowiedzialny będzie za szmacianą lalkę postaci oraz właściwe zachowanie przedmiotów martwych.

Sztuczna inteligencja przeciwników sprawi, iż będziesz miał wrażenie grania z ludźmi, a nie z kawałkiem płytki krzemowej. Dodatkowo członkowie twojego oddziału także staną się bardziej inteligentni i będą w stanie wykonać kilka podstawowych rozkazów, które oczywiście sam im wydasz. Jeśli stwierdzisz, że gra w pojedynkę nie jest dla ciebie, Conflict: Global Storm zaoferuje także zabawę wieloosobową poprzez Internet!

Na tym nowości się nie kończą. Znacznie poszerzony został ekwipunek, którym będziemy mogli się posługiwać. Dodano między innymi czujnik termowizyjny, który robi świetne wrażenie i znacznie uprzyjemnia rozgrywkę. Reszta to znany z poprzednich odsłon standard: Ak47, M4, MP5, wszelkiej maści karabiny snajperskie i granaty.

Miłym zaskoczeniem może być nowa postać, która dołączy do naszego teamu. Jest nią... kobieta! Zastąpi ona z czasem zaginionego w akcji Foleya. Co najlepsze, jej umiejętności ani trochę nie odbiegają od innych członków oddziału.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Conflict: Global Storm (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?