Command & Conquer: Generals - Zero Hour (PC) - okladka

Command & Conquer: Generals - Zero Hour (PC)

Premiera:
22 września 2003
Premiera PL:
13 listopada 2003
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Polski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (65)Gram (19)Ukończone (13)Kupię (6)

Opis Command & Conquer: Generals - Zero Hour (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 13h 20min

+ czaswięcej

Command & Conquer: Generals - Zero Hour. Nadszedł czas, by wykorzystać absolutnie najnowsze zdobycze wojskowej techniki i stać się najpotężniejszym na świecie Generałem. W Command & Conquer Generals: Zero Hour™ pierwszym dodatku do Command & Conquer Generals, gracze prowadzą globalną wojnę o kontrolę nad współczesnym światem, stając do rozgrywki przeciwko najznakomitszym dowódcom na świecie. Wybierając spośród nowych rodzajów jednostek i korzystając z arsenału najbardziej zaawansowanych broni, gracze mają dostęp do wszelkich niezbędnych środków. Celem gry jest oczywiście odsunięcie wrogich Generałów od władzy.

Aby wyjść z batalii zwycięsko, nawet najbardziej doświadczony weteran C&C Generals będzie musiał poznać nowe taktyki i strategie oraz nauczyć się obrony przed najbardziej śmiercionośnymi broniami świata. Grę poszerzono m.in. o nowe rodzaje jednostek, struktur i ulepszeń broni. Poprawiono system zdobywania doświadczenia, usprawniono obsługę gry oraz dodano szeroki wachlarz nowych opcji online. Command & Conquer Generals: Zero Hour daje graczom siłę ognia, której potrzebują w walce o globalną dominację.

W 15 nowych misjach, gracze zostają postawieni przed rozmaitymi zadaniami polegającymi np. na zniszczeniu amerykańskiej floty stacjonującej na Morzu Śródziemnym, schwytaniu jednostek specjalnych w Kairze lub dokonaniu infiltracji budynku amerykańskiego wywiadu. Nie obędzie się bez misji specjalnych, mających na celu przechwycenie broni masowej zagłady.

Całkowicie nowy tryb Generals Challenge pozwala poprowadzić jedną z dziewięciu nowych armii, w bitwie przeciwko sterowanym przez komputer Generałom. Główny cel to oczywiście pokonanie wszystkich 9 wrogów i odblokowanie wybranych armii do wykorzystania w trybach Skirmish i Online. Udowodnij raz na zawsze, że zasługujesz na tytuł Najpotężniejszego ze Współczesnych Generałów.

Do uruchomienia dodatku wymagana jest oryginalna gra Command & Conquer Generals.

Cechy:
- Nowy tryb rozgrywki. Zupełnie nowy tryb Generals Challenge pozwala na stopniową rywalizację z 12 generałami z całego świata, przy czym każdy z nich posiada własną potęgę militarną oraz zupełnie inną strategię i taktykę.
- Pokieruj jedną z trzech niepowtarzalnych armii. Pokieruj jedną z trzech niepowtarzalnych armii, odzwierciedlających ideologie panujące aktualnie na świecie. Poprowadź do zwycięstwa zaawansowaną technologicznie armię Stanów Zjednoczonych, wielotysięczną machinę wojenną Chin lub pełną inwencji Armię Światowego Wyzwolenia.
- Nowy arsenał zaawansowanych technicznie broni masowego rażenia. Od helikoptera U.S. Specter do najnowszej generacji uzbrojenia, opartego na technologiach mikrofalowych, laserowych i satelitarnych.
- Nowe pojazdy i budynki. Wykorzystaj ogromny potencjał nowych jednostek (np. Pojazdy Bojowe GLA), nowych struktur (np. Chińskie Centrum Internetowe) oraz wyjątkowych ulepszeń (Pociski Hellfire i Kombinezony Odporne na Broń Chemiczną).
- Siej spustoszenie online! Możesz walczyć po jednej stronie wraz z kierowanymi przez przyjaciela sojusznikami lub zmierzyć się z tysiącami innych graczy w walce o panowanie nad Światem.
- Zbieraj pochwały i przywileje w bitwach online. Zdobywaj nowe odznaczenia za każdego Generała, którego pokonasz.
- Nowy element, "Combat School". Rejestruje twoje dokonania i pozwala na precyzyjną analizę przeprowadzonych bitew, a tym samym doskonalenie stosowanej przez ciebie strategii.
- Zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg oraz inne efekty pogodowe jeszcze bardziej wciągają gracza w emocjonującą rozgrywkę.
- Nowe efekty graficzne. Nowe efekty graficzne sprawiają, że ta oszałamiająca, trójwymiarowa strategia czasu rzeczywistego dostarcza niezapomnianych wrażeń.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Command & Conquer: Generals - Zero Hour (PC)
Screeny z Command & Conquer: Generals - Zero Hour (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDaniel(PL)   @   16:53, 24.10.2012
Niezła? niezła to mało powiedziana. Gra jest świetna.
0 kudosGunar2116   @   18:53, 23.12.2014
Fajna fajna , szkoda tylko że juz pod Windowsem 7ką nie pyka Smutny