Broken Roads (PC) - okladka

Broken Roads (PC)

Premiera:
10 kwietnia 2024
Premiera PL:
10 kwietnia 2024
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Broken Roads (PC)
Dirian @ 22:56 21.03.2024
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Broken Roads to klasyczna gra cRPG, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym uniwersum. Za produkcję odpowiada niezależne studio Drop Bear Bytes z Australii.

Fabuła Broken Roads pozwala graczowi wcielić się w osobę podróżującą po postapokaliptycznych pustkowiach Australii. Samodzielnie wykreowana postać trafia na rozmaite postacie niezależne i odkrywa kolejne intrygi oraz tajemnicze wątki związane z pustkowiami oraz ich przeszłością.

Rozgrywka Broken Roads reprezentuje nurt klasycznych cRPG z rzutem izometrycznym kamery (na modłę takich dzieł jak np. Fallout). Zabawa odbywa się w pełni otwartym świecie, a tytuł jest nastawiony mocno na narrację, w efekcie czego twórcy przygotowali konkretną historię z mnóstwem dialogów. Deweloperzy zaoferowali fabularne rozgałęzienia, liczne tajemnice i wybory moralne, wpływające na dalszą rozgrywkę. Gameplay posiada rozbudowany system rozwoju bohatera - postacie nie są przypisane do żadnej z klas, więc możemy dowolnie wybierać ich zdolności i umiejętności.  Do gry ponadto zaimplementowany został innowacyjny system moralności (zwany kompasem moralnym), który wykracza poza tradycyjny podział na dobro i zło. Zamiast tego nacisk położony jest na filozoficzną podbudowę postaci, co pozwala graczom na kształtowanie światopoglądu swojego bohatera na wiele unikatowych i zniuansowanych sposobów.

W Broken Roads, oprócz klasycznej eksploracji i prowadzenia dialogów, bierzemy także udział w walkach. Te przygotowane zostały w systemie turowym - w ich trakcie wykorzystamy zarówno broń białą, jak i palną. Przydatne w pacyfikowaniu przeciwników okazują się także umiejętności naszych postaci.

Screeny z Broken Roads (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?