Sons of Valhalla (PC) - okladka

Sons of Valhalla (PC)

Premiera:
05 kwietnia 2024
Premiera PL:
05 kwietnia 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Sons of Valhalla (PC)
Dirian @ 18:53 11.03.2024
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Sons of Valhalla to dwuwymiarowy side-scroller zawierający element zręcznościowo-platformowe i łączący m.in. gatunki slashera oraz strategii. Za produkcję odpowiada studio Pixel Chest.

Fabuła Sons of Valhalla rozgrywa się w czasach wczesnego średniowiecza, w okresie dominacji Wikingów na północy Europy. Gracz wciela się w postać Thoralda Olavsona - wojownika tropiącego jarla, który spalił jego dom, porwał jego ukochaną i uciekł do odległej Anglii. Ruszamy jego śladem, jednocześnie zabierając ze sobą drużynę dzielnych wojów i osiedlając się na podbitych terytoriach.

Rozgrywka Sons of Valhalla łączy kilka gatunków: akcję obserwujemy z perspektywy dwuwymiarowej (z boku ekranu), co definiuje ją jako side-scroller. Naszym głównym zadaniem jest walka ze spotykanymi oponentami z wrogi klanów: ta jest utrzymana w modelu slashera. W międzyczasie musimy rozwijać własną bazę (strategia i ekonomia). Wyprawa do wspomnianej Anglii wymaga od gracza stworzenia tam armii wojowników, będącej w stanie przeciwstawić się złowrogiemu jarlowi. W tym celu najpierw musimy zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo i wznieść twierdzę, jednocześnie rozwijając lokalną gospodarkę lub atakując i łupiąc pobliskie osady celem uzyskania niezbędnych materiałów. W trakcie dynamicznych potyczek mamy także elementy taktyczne: naszemu oddziałowi możemy wydawać rozmaite polecenia, jak chociażby rozkazu utworzenia muru z tarcz chroniącego przed wrogimi strzałami.

Wymagania: Twórcy gry Sons of Valhalla ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Sons of Valhalla (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?