Uplink: Trust is a Weakness (PC) - okladka

Uplink: Trust is a Weakness (PC)

Premiera:
21 listopada 2001
Premiera PL:
12 sierpnia 2005
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Angielski
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Uplink: Trust is a Weakness (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

W grze Uplink gracz wcieli się w komputerowego hakera lub też tajnego agenta zajmującego się włamywaniem do komputerów innych osób oraz organizacji. Wśród zadań, które będziesz wykonywał znajdą się wykradanie ważnych danych, sabotaż, pranie pieniędzy, eliminowanie dowodów, którzy mogą zaszkodzić naszemu pracodawcy a także wrabianie niewinnych ludzi.

Za każdą, ukończoną powodzeniem misję otrzymasz pewną sumkę zielonych. Twym narzędziem pracy jest oczywiście komputer, więc zdobyte pieniądze zainwestujesz w rozbudowę swego cacuszka. Dokupisz nowe części oraz najnowsze wersje bardzo drogiego oprogramowania. W miarę progresji w grze, zdobyte doświadczenie odblokuje coraz trudniejsze i bardziej dochodowe zadania. Zaczniesz od prostych włamań do komputerów innych korporacji, by z czasem skierować swój strumień śmiercionośnych danych w stronę kont bankowych oraz komputerów pracujących na giełdzie papierów wartościowych. Twoje możliwości jako hakera będą wręcz nieograniczone.

Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr, gregory16mix,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Uplink: Trust is a Weakness (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?